سه شنبه ٠٨ فروردين ١٣٩٦
اخبار > سمینار بازاریابی دیجیتال


  چاپ        ارسال به دوست

اخبار پیک برتر

سمینار بازاریابی دیجیتال

سمینار بازاریابی دیجیتال به همت واحد آموزش معاونت توسعه سرمایه انسانی گروه رسانه های پیک برتر روز پنجشنبه 6 اسفند ماه 1394 در دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی برگزار شد. در این سمینار که با حضور 400 نفر از مشاوران تبلیغات تشکیل شد؛ اصول، مباحث کاربردی و مثال های عینی از طراحی و اجرای کمپین های تبلیغاتی در فضای وب و موبایل برای مخاطبان ارائه گردید.

آقای مهندس منوچهر صدری مدیر فنی و بازرگانی سایت طرفداری روش های تبلیغ در فضای دیجیتال را همراه با بررسی روند بین المللی و تشریح مزایای هر یک از شیوه های تبلیغات دیجیتال ارائه کردند.

آقای مسعود باقری از بنیانگذاران سایت های چیدانه، نی نی بان و مجله اینترنتی برترین ها در مورد اصول طراحی محتوا و الزامات مشتریان توضیحاتی کاربردی ارائه داشتند. نکاتی راجع به طراحی بنر، اهمیت و ویژگی های طراحی صفحه فرود (Landing Page)، تنظیم رپرتاژ آگهی و... موارد فوق العاده کاربردی و مؤثر در اثر بخشی کمپین های تبلیغاتی بود که توسط ایشان مورد بررسی قرار گرفت.

آقای پویا رجامند مخاطبان را با اهمیت و چگونگی تحلیل و ارزیابی کمپین های تبلیغات آنلاین آشنا کرده و برخی اصلا کاربردی و ابزارهای مهم در Google Analytics را تشریح کردند. پویا رجامند مدیر اجرایی کلیک یاب است که سامانه مدیریت هدفمند نشر تبلیغات در بسترهای وب و موبایل می باشد.

بررسی وضعیت و مقایسه فنی و تجاری بسترهای تبلیغات دیجیتال در ایران طی ارائه ای با عنوان تبلیغات در فضای دیجیتال ایران توسط آقای جوادی ارائه شد. مرتضی جوادی از پرسابقه ترین فعالان حوزه وب در کشور و مدیر فنی و بازرگانی گروه برترین ها هستند که در تأسیس تعداد زیادی از رسانه های دیجیتال موفق نقش کلیدی داشته است.

آقای محمدرضا محسنی عضو هیأت عامل گروه رسانه های پیک برتر نیز در یک سخنرانی پر انرژی ضمن تشریح چشم انداز صنعت تبلیغات به بیان رهنمودهای ارزشمندی برای توسعه فردی و افزایش بهره وری در زندگی حرفه ای پرداختند. نگرش فعال و مثبت در عبور از مسیری که ما را از سرزمین نکبت به سرزمین نعمت هدایت می کند به معنای خلاق بودن در برخورد با مسائل به جای ناله و شکایت های همیشگی از مشکلات موجود.

در خلال این رویداد با حضور آقایان محمدحسن و محمدرضا محسنی اعضای هیأت عامل پیک برتر، سرکار خانم خسروآبادی معاونت محترم توسعه سرمایه انسانی و دکتر سید هادی فرحزادی استاد و مشاور محترم مدیریت؛ از تعدادی همکاران و مدیران تقدیر و تشکر به عمل آمد. از آقایان مهدی رشیدیان، فرهاد افرادی، مجید خطیبی، حامد فرشی، حمیدرضا دربندسری، عماد پارسا و مهران محمودی به منظور همکاری گسترده و مشارکت در برنامه های آموزشی مجموعه پیک برتر با اعطای لوح تقدیر قدردانی شد. اساتید و سخنرانان گرانقدر برنامه آقایان منوچهر صدری، مسعود باقری، پویا رجامند و مرتضی جوادی نیز مورد تجلیل قرار گرفتند.

آقای دکتر فرحزادی نیز در مورد جایگاه و تأثیر آموزش در حفظ و توسعه سازمان ایراد سخن داشته و با بیان اینکه توسعه زنگ تفریح ندارد، در مورد استمرار فرآیندهای یادگیری در کنار فعالیت های اجرایی نکاتی را برای حاضرین به ویژه مدیران مجموعه طرح کردند.


برگزیدگان دوره آموزشی بازاریابی دیجیتال نیز معرفی و مورد تشویق حاضران قرار گرفتند. برگزیدگان دوره آموزشی مدیران گروه های فروش آقایان محمدعلی پیشرفت، مجتبی توکلی و علیرضا شاهین نیا بودند. آقای افشین کریمی، آقای صادق رفعت لاهیجانی، خانم سماء صدری و خانم سمیه جعفری نیز مشاوران برگزیده در آزمون بازاریابی دیجیتال بودند. همچنین گروه آقای شاهین نیا به عنوان گروه برگزیده در آموزش بازاریابی دیجیتال انتخاب شد. و از همکاری ایشان در آموزش های آبشاری و انتقال دانش به همکاران تقدیر شد.


١٧:٠٠ - دوشنبه ١٧ اسفند ١٣٩٤    /    شماره : ٥٢٤٢    /    تعداد نمایش : ٢٢٥٨خروج