سه شنبه ٠٨ فروردين ١٣٩٦
اخبار > جشن هفدهمین سال فعالیت پیک برتر


  چاپ        ارسال به دوست

اخبار پیک برتر

جشن هفدهمین سال فعالیت پیک برتر

جشن بزرگ هفدمین سالگرد تاسیس شرکت پیک برتر طبق اطلاعیه قبلی از طریق سایت ، پیامک و کارت دعوت با حضور هیئت عامل ، میهمانان ویژه و حدود 700 از کارمندان ستادی و فروش در تاریخ 95/02/23 به همت واحدهای توسعه منابع انسانی ، ارتباطات و تدارکات در تالار دشت شقایق برگزار شد .

 

در ابتدا آقای محمدرضا محسنی سخنرانی نموده و تقدیر گروهی از تمامی واحدها و مدیران رسانه ها داشتند و آینده کاری روشنی برای سازمان و تمامی کارکنان فعال شرکت نوید دادند . ایشان از طرف هیئت عامل تمام زحمات همکاران خود را قدردانی کرده و به  همکاران ستادی ، چاپخانه ، توزیع و سفیران که در جشن حضور داشتند کارت هدیه اهدا نمودند .

بعد از سخنرانی ایشان برنامه های مفرحی اجرا شد که شور حال تازه ای به جشن بخشید .

بخش اصلی جشن شامل تقدیر از مدیران ، مشاورن و نفرات برگزیده اول بر اساس فروش و امتیاز بود ، تقدیر از 10 نفر برترین امتیازات فروش ، تقدیر از پدیده ورودی جدید ، تقدیر از مشاوران منتخب از نگاه مدیران مناطق ، تقدیر از مدیران گروه منتخب از نگاه مدیران مناطق ، تقدیر از مشاور برتر سازمان با بیشترین حجم فروش ریالی که توسط اعضای هیئت عامل و معاونت فروش و مدیران مناطق انجام شد و به هرکدام از نفرات جوایز نفیسی اهدا گردید و مورد تشویق حاضران قرار گرفتند .

در پایان این مراسم معاونت فروش سازمان چشم انداز روشنی از سازمان توصیف کردند و از معاونت فروش سابق و مدیران قبلی که زحمات زیادی در رشد و تعالی سازمان داشته اند تجلیل و تشکر ویژه نمودند . 

در انتها بعد از سرو ناهار و پذیرایی و تهیه عکس یادگاری این جشن به پایان رسید .

امیدواریم با نظرات خود در هر چه بهتر برگزار شدن این جشن ما را همراهی کنید .

فرم نظرسنجی

 

 


١٤:١٠ - چهارشنبه ٢٩ ارديبهشت ١٣٩٥    /    شماره : ٥٣١٠    /    تعداد نمایش : ٢٣٤٦خروج