سه شنبه ٠٨ فروردين ١٣٩٦
اخبار > پنج راه، رونق و توسعه کسب و کار شما با دانرو


  چاپ        ارسال به دوست

اطلاع رسانی

پنج راه، رونق و توسعه کسب و کار شما با دانرو

dunro.com

پنج راه برای رونق و توسعه کسب و کار شما با استفاده از امکانات آی برتر


 


 

اپلیکیشن دانرو را می توان بزرگترین مرجع اطلاعات تماس و موقعیت مکانی کسب و کارها در سطح کشور دانست. در اپلیکیشن آی برتر، کاربر به راحتی می تواند اطلاعات مربوط به کسب و کارهای نزدیک و یا دسته بندی مورد نظر خود را، یافته و اطلاعاتی را درباره آنها به دست آورد. علاوه بر این، ویژگی جدیدی در آی برتر وجود دارد تا کاربر بتواند نظر و امتیاز خود را به کسب و کار مورد نظر اختصاص بدهد. به این وسیله زمینه استفاده از تجربیات سایر کاربران درباره کسب و کارهای گوناگون، فراهم می شود.

چرا اپلیکیشن دانرو؟

بی شک اپلیکیشن آی برتر امکانات و فرصت مناسبی را برای مخاطبان کسب و کارهای گوناگون فراهم آورده تا بهترین انتخاب را در استفاده از سرویس و خدمات یک کسب و کار داشته باشند، ولی از طرف دیگر راهکاری بی نظیر برای صاحبان کسب و کارها فراهم آورده تا بتوانند ویژگی های کسب و کار خود را به مخاطبان هدف، بدون واسطه و با شفافیت کامل در اطلاعات، ارائه نمایند.

ساختار ایجاد شده از ارتباط بین مشتری و کسب وکار در اپلیکیشن آی.برتر را می توان موثرترین ساختار تبلیغاتی در آینده بازاریابی اینترنتی دانست. محیطی مجازی که در آن مشتری و صاحب کسب و کار هر دو حضور داشته و به ارائه محصولات، علایق و نیازمندی های خود پرداخته و سریع و ساده ترین راه را برای ارتباط میان یکدیگر خواهند داشت. در ادامه به معرفی پنج راهکار ساده برای رونق یک کسب و کار با استفاده از امکانات آی.برتر خواهیم پرداخت.

 

پنج راه برای رونق و توسعه کسب و کار در دانرو


 

 

- مخاطبان می توانند به راحتی موقعیت مکانی و اطلاعات تماس کسب و کار مورد نظر خود را دریافت نمایند

صاحب کسب و کار با ایجاد صفحه مربوط به کسب و کار خود در اپلیکیشن دانرو و با ارائه اطلاعات تماس، موقعیت مکانی، توضیحات و ویژگی های آن کسب و کار، به راحتی می تواند امکان ارتباط مخاطبان را با کسب و کار خود افزایش داده و با توسعه آگاهی مخاطبان، آنها را ترغیب به انتخاب کسب و کار مورد نظر برای استفاده از خدمات و سرویس های مربوطه، نماید.

2- نمایش و اطلاع رسانی درباره آخرین محصولات و خدمات ارائه شده توسط کسب و کار به مخاطبین گسترده دانرو

صاحب کسب و کار با بروز رسانی صفحه مربوط به کسب و کار خود در اپلیکیشن دانرو، و با بارگذاری تصاویر و مشخصات محصولات و خدمات آن کسب و کار، امکان نمایش بیشتر و کاملتر اطلاعات مربوط به کسب و کار خود را در اپلیکیشن آی برتر فراهم می آورد و باعث افزایش تعداد مشاهده کنندگان صفحه مربوط به آن کسب و کار خواهد شد که خود تاثیر بسزایی در افزایش تعداد مخاطبان آن کسب و کار دارد.

3- افزایش شانس مشاهده شدن در نتایج جستجوهای دسته بندی و یا محلی مخاطبین

ساختار جستجو و نمایش نتایج آن در اپلیکیشن دانرو به گونه ای است که صفحات مربوط به کسب و کارهایی که اطلاعات کاملتری را در اختیار دارند و یا مخاطبان بیشتری به آنها امتیاز داده و نظرشان را درباره آنها بیان داشته اند، بیش از دیگران و در ابتدای نتایج جستجو نمایش داده شده و در نتیجه مراجعه بیشتری به صفحات مربوط به آنها صورت خواهد گرفت. این ارجاع بیشتر می تواند تاثیر بسزایی در افزایش مشاهده صفحه مربوط به آن کسب و کار در نمایش نتایج جستجوی سایر موتورهای جستجوی اینترنتی داشته باشد.

4- دریافت و اطلاع از نظرات و علائق مشتریان یا مخاطبان کسب و کار

صاحب کسب و کار با مشاهده نظرات و امتیازهای ارائه شده توسط مخاطبین کسب و کار خود می تواند برنامه ریزی های جدیدی در راستای افزایش رضایت مندی مشتریان داشته باشد و استراتژی های هدفمندی را بر مبنای استفاده از نظرات مخاطبان به کار گیرد.

5- اطلاع رسانی رویدادها و اطلاعات موردی به مخاطبان

صاحب کسب و کار در صفحه مربوط به کسب و کارخود می تواند در قالب توضیحات و یا مدیای عکس و ویدئو، رویدادها و خبرهای جدیدی از توسعه و یا تغییرات در کسب و کار، به مخاطبان اطلاع رسانی نماید. مواردی چون ساعت کاری نیز در این زمینه می تواند اطلاعات مهمی برای مخاطبین باشد.

در صورت تمایل به ثبت کسب و کار خود در dunro می توانید از اینجا زیر اقدام کنید.

 

 


١٢:١٤ - چهارشنبه ١٩ خرداد ١٣٩٥    /    شماره : ٥٣٦٥    /    تعداد نمایش : ١١٦٠خروج