ورود

سرمایه گذاری و مشارکت
در حوزه رسانه‌های آنلاین

ما به دنبال چه رسانه‌هایی هستیم؟

هدف ما سرمایه‌گذاری برای توسعه رسانه‌هایی است که:
به کمک یک تیم تحریریه، محتوا تولید و تامین می کنند یا بستری را برای ارائه محتوا توسط کاربران فراهم می کنند.
موضوع مورد نظر برای فعالیت رسانه، باید پتانسیل بالایی در جذب مخاطب دارا باشد یا نمونه های مشابه موفقی در دنیا بتوان برای آن مثال زد و همچنین مدل درآمدی رسانه در گام اول تبلیغات باشد.

موضوعات جذاب برای ایجاد رسانه

ما روی موضوعات خاصی محدودیت نداریم و هر موضوعی که شرایط ذکر شده فوق را دارا باشد از نظر ما صلاحیت بررسی دارد. اما برای مثال موضوعات زیر می‌توانند نمونه‌هایی از مواردی باشند که گروه رسانه‌های برتر در این حوزه‌ها رغبت به ایجاد رسانه دارد:
۱-سرگرمی ۲- موسیقی ۳-سینما ۴-کارآفرینی ۵-کسب و کارهای محلی

شرایط لازم برای مشارکت با گروه رسانه‌های برتر چیست؟

مهمترین شرایط سازمان ما تجربه و توان، دقت و بررسی و پشتکار شما برای همکاری با ماست. ما به دنبال آن هستیم تا بهترین شرکا را برای خودمان بیابیم. ممکن است در برخی موضوعات تجربه‌ی ارزشمندی در کشور وجود نداشته باشد، در این حالت، ما به دنبال توانمندترین افراد یا تیم‌ها خواهیم بود.

شرایط سرمایه‌گذاری ما چیست؟

اگر موضوعی مورد تایید سازمان قرار گیرد، در بازه زمانی مورد توافق ممکن است بر حسب شرایط پروژه سرمایه گذاری لازم برای رشد آن انجام بپذیرد، اما مهمترین امتیاز مشارکت برای شما، در صورت برقراری شرایط، امکان استفاده از تیم بزرگ جذب آگهی گروه رسانه های برتر خواهد بود. پروژه پیشنهادی شما ابتدا توسط یک کمیته اجرایی مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در صورت تایید، برای صحبت در مورد جزئیات بیشتر و ارائه اطلاعات تکمیلی از شما دعوت به عمل خواهد آمد.

آیا برای ایده ها نیز می توان سرمایه جذب کرد؟

اولویت ما در این فراخوان با پروژه هایی است که به اجرا درآمده اند یا مدتی از حیات آنها می گذرد. ایده ها در صورتیکه متولی برای اجرای آن وجود نداشته باشد، مورد تمرکز ما در این فراخوان نخواهند بود.

فرآیند پذیرش:

اولین قدم در راه شراکت با ما، ثبت موضوع همکاری است. اگر موضوع همکاری مورد تایید قرار بگیرد، از شما خواسته می‌شود تا یک طرح با جزئیات مشخصی را تهیه کنید و در اختیار شرکت قرار دهید. ممکن است برای بررسی طرح از شما یک یا چند بار برای مصاحبه حضوری دعوت به عمل آید. در نهایت پس از ارائه موارد خواسته شده، با تایید کمیته داوری داخلی شرکت، شما وارد پروسه سرمایه‌گذاری می‌شوید.

برای مشارکت با گروه رسانه‌های برتر در ایجاد یا توسعه یک رسانه از کجا شروع کنم؟

برای ثبت ایده مشارکت خود، حداکثر تا تاریخ ۳۰ تیر ماه 1396 از طریق این فرم اقدام کنید. سعی کنید با دقت روی سوالات فکر کنید و به آنها پاسخ دهید. اگر سوالی دارید از صفحه سوالات متدوال بازدید فرمایید و در صورتیکه پاسخ سوال شما در این صفحه نبود با آدرس ایمیل invest.peyk@gmail.com سوالتان را با ما در میان بگذارید.