سه شنبه ٠٨ فروردين ١٣٩٦
کمپین استعداد یابی

 

 

معرفي فراخوان:

فراخوان حاضر در راستای نخستین دوره از برنامه‌ی "شناخت استعدادهای حرفه‌ای و مدیریتی" در گروه رسانه‌های پیک برتر و مطابق با منشور طرح که با امضای هیأت محترم

عامل به یکایک همکاران تقدیم شده است، صورت می‌پذیرد.

هدف از این فراخوان، ايجاد فرصت برابر براي همكاران بخش‌های مختلف شرکت جهت قرار گرفتن در معرض برنامه‌هاي پیشرفت شخصی و شغلی  است.

در اين چارچوب از كليه همكاران واجد شرايط دعوت مي‌شود تا درصورت تمايل، با تکمیل فرم الکترونیکی ثبت نام از طریق لینک زیر آمادگي خود جهت شركت در اين فرآيند را اعلام فرمايند.

پس از بررسي و برآورد اوليه از ميزان آمادگي داوطلبین (توسط تیم مشاور)، نخستين گروه جهت حضور در کانون ارزيابي و توسعه‌ی استعدادها دعوت خواهند شد.

سازمان ارزش همه‌ی همکاران مسئولیت‌پذیر و با انگیزه‌ای که در این فراخوان ثبت نام کنند را می‌داند و کسی از این فرآیند کنار گذاشته نخواهد شد؛ بلکه اگر آمادگی تعدادی از داوطلبین برای ادامه‌ی مسیر در این دوره تشخیص داده نشود، حمایت‌های لازم برای تقویت آمادگی ایشان جهت دوره‌های بعدی برنامه،‌ به عمل خواهد آمد.

 

 

ضوابط ثبت نام:

- از همه‌ی کارشناسان و کارمندان از تمامی بخش‌های گروه رسانه‌های پیک برتر (فروش، ستاد و رسانه ها) برای ثبت نام در اين برنامه دعوت به عمل می‌آید.


- سن داوطلبين: 24 تا 40 سال

-جنسیت: خانم و آقا

- سطح تحصیلات: حداقل دیپلم  

- گروه شغلی: کارشناس و کارمند

- داوطلبین باید با جدیت و انگیزه فرآیند ثبت نام را بطور کامل انجام دهند. 

 

 

 

 

زمان بندي و نحوه ثبت نام:

لطفا درصورت تمايل به ثبت نام در اين برنامه، فرم‌ ثبت نام را تا تاریخ (95/12/18) تکمیل نمایید.

جهت راهنمایی و هماهنگی بیشتر می‌توانید از طریق شماره‌ی 23051000 (داخلی 287 )  تماس حاصل فرمایید.

 

جهت ثبت نام به روی لینک زیر کلیک نمائید.