چهارشنبه ٠٩ فروردين ١٣٩٦
مجله زندگي ايده‌آل

مجله زندگی ایده آل پیش آهنگ نسل مدرن مجلات سبک زندگی است که هر دو هفته با مطالب جذاب از هنرمندان ، موفقیت، مد و زببایی به چاپ می رسد .

مجله زندگی ایده آل


بيش از ٤٠٠هزار نفر در ماه، زندگي ايده‌آل مي‌خوانند و خوانندگان فراگير اين نشريه تمامی خانواده‌هاي ايراني هستند. به جرات می توانیم بگوییم در 10 سالی که همراه خانواده های ایرانی بوده ایم هر بار پیشنهادهای ویژه ای برای آنها داشتیم و زندگی ایده آل به سبک ایرانی را ترویج کرده ایم و توانسته ایم این جمعیت بزرگ را به دوستانی وفادار برای خودمان تبدیل کنیم. دوستانی که مشتاقانه هر دو هفته یک بار به دکه های روزنامه فروشی، فروشگاه های زنجیره ای، شهر کتاب ها و دیگر مراکز خرید سر می زنند تا «زندگی ایده آل» بخرند.


فصل اول: پشت پرده زندگی افراد مشهور
در اين بخش، هر شماره گفت‌وگو‌هاي اختصاصي با سرشناس‌ترين چهره‌هاي سينما، تئاتر، تلويزيون، موسيقي و ورزش ايران را مي‌خوانيد. همچنين از آخرين تحولات دنياي سينما، موسيقي، اخبار پشت صحنه و كار هنرمندان و حواشي زندگي خصوصي‌شان مطلع می‌شوید.


فصل دوم: مد و استایل
با مطالعه اين بخش از جديدترين اتفاقات دنياي مد و پوشاك، روش‌هاي ست كردن، خريد لباس، رنگ‌ها و مدهاي برتر سال، ماه و فصل باخبر می شوید. همچنين بهترين استايليست‌هاي ايران به شما مي‌گويند با توجه به بودجه و اندام‌تان چه لباس، کفش، اکسسوری یا عطر و ادکلن مناسب شماست.


فصل سوم: آشپزی و تندرستی
در اين بخش دستور پخت انواع غذاهاي ايراني و فرنگي توسط سرشناس ترین آشپزهای ايران، آموزش داده مي‌شود. همچنين برترين متخصصان پزشكي و متخصصان و كارشناسان تغذيه به شما مي‌گويند چطور زندگي سالم‌تري داشته باشيد.


فصل چهارم: موفقيت و آراستگی
در اين بخش راهنمايي‌هايي از كارشناسان و نخبگان روانشناسي ايران و جهان را مي‌خوانيد و با آخرين متد موفقيت در كار و زندگي آشنا می‌شوید. همچنین می توانید آخرین فنون زیبایی و آراستگی را از بهترین آرایشگران ایران بیاموزید.