چهارشنبه ٠٩ فروردين ١٣٩٦
آشنایی با پیک برتر

 گروه رسانه های پیک برتر

 

گروه رسانه های پیک برتر در سال 1379 با پوشش گسترده تبلیغات محلی در تهران متولد شد . اما در طول این سال ها مجموعه ی پیک برتر حامی و بنیانگذار فعالیت های فرهنگی گسترده ای در قالب مجلات و رسانه های دیجیتال بوده و در حال حاضر  بیش از بیست رسانه ی چاپی و دیجیتال عضو این خانواده های بزرگ هستند ; تا سهم چشمگیری در تولید محتوای فارسی و افزایش آگاهی اجتماعی ایفا کنند .

امتداد خدمات تبلیغاتی پیک برتر در قالب رسانه های چاپی و دیجیتال همگام با توسعه تکنولوژی های ارتباطی، شامل سبد متنوعی از فرصت های تبلیغاتی شده است که کارشناسان فروش مجموعه ، آماده ی راهنمایی و برنامه ریزی کمپین تبلیغاتی شما هستند .

بنابراین امروز نام پیک برتر معادل بزرگترین مجموعه ی خصوصی کشور، در زمینه رسانه و تبلیغات می باشد.

مسئولیت اجتماعی ما کمک به تعالی فرهنکی و افزایش اکاهی اجتماعی از طریق تولید محتوای فارسی و انتشار در کانال های گوناگون رسانه ایست . همچنین ماموریت تجاری ما در مقابل مشتریان ایجاد بسترهای تبلیغاتی متنوع و ارائه خدمات اثربخش جهت توسعه فروش و برندسازی کسب و کارها می باشد . 

به تازگی تجلی پیوند مسئولیت اجتماعی و ماموریت تجاری پیک برتر منجر به تولد خدمتی جدید و پیشرو به نام دانرو شد . سامانه ای که در یک ارتباط دو طرفه میان مردم و مشاغل مختلف ، گستره ای از آکاهی ، حق انتخاب ، ابزارهای تبلیغ و ترویج و نهایتا زندگی هوشمندتر را به ارمغان می آورد .

سامانه مدیریت هدفمند تبلیغات دیجیتال به نام کلیک یاب برای برنامه ریزی هوشمند کمپین های تبلیغاتی روی بستر وب و موبایل ایجاد شده است . از طریق Clickyab.Com دسترسی شما مشتریان عزیز به دامنه گسترده ای از سایت ها و اپلیکیشن های موبایل را فراهم کردیم تا همواره شایسته انتخاب و اعتماد شما باشیم .

برای آشنایی بیشتر با رسانه ای مجموعه ، استفاده از خدمات تبلیغاتی ، همکاری یا مشارکت با خانواده های بزرگ پیگ برتر ; از طریق پایگاه اینترنتی www.peykebartar.com یا شماره تماس 2350 (021) اقدام فرمایید .