پنج شنبه ٠٥ اسفند ١٣٩٥
آشنایی با پیک برتر

 گروه رسانه های پیک برتر

 

گروه رسانه های پیک برتر در سال 1379 با پوشش گسترده تبلیغات محلی در تهران متولد شد . اما در طول این سال ها مجموعه ی پیک برتر حامی و بنیانگذار فعالیت های فرهنگی گسترده ای در قالب مجلات و رسانه های دیجیتال بوده و در حال حاضر  بیش از بیست رسانه ی چاپی و دیجیتال عضو این خانواده های بزرگ هستند ; تا سهم چشمگیری در تولید محتوای فارسی و افزایش آگاهی اجتماعی ایفا کنند .

امتداد خدمات تبلیغاتی پیک برتر در قالب رسانه های چاپی و دیجیتال همگام با توسعه تکنولوژی های ارتباطی، شامل سبد متنوعی از فرصت های تبلیغاتی شده است که کارشناسان فروش مجموعه ، آماده ی راهنمایی و برنامه ریزی کمپین تبلیغاتی شما هستند .

بنابراین امروز نام پیک برتر معادل بزرگترین مجموعه ی خصوصی کشور، در زمینه رسانه و تبلیغات می باشد.

مسئولیت اجتماعی ما کمک به تعالی فرهنکی و افزایش اکاهی اجتماعی از طریق تولید محتوای فارسی و انتشار در کانال های گوناگون رسانه ایست . همچنین ماموریت تجاری ما در مقابل مشتریان ایجاد بسترهای تبلیغاتی متنوع و ارائه خدمات اثربخش جهت توسعه فروش و برندسازی کسب و کارها می باشد . 

به تازگی تجلی پیوند مسئولیت اجتماعی و ماموریت تجاری پیک برتر منجر به تولد خدمتی جدید و پیشرو به نام دانرو شد . سامانه ای که در یک ارتباط دو طرفه میان مردم و مشاغل مختلف ، گستره ای از آکاهی ، حق انتخاب ، ابزارهای تبلیغ و ترویج و نهایتا زندگی هوشمندتر را به ارمغان می آورد .

سامانه مدیریت هدفمند تبلیغات دیجیتال به نام کلیک یاب برای برنامه ریزی هوشمند کمپین های تبلیغاتی روی بستر وب و موبایل ایجاد شده است . از طریق Clickyab.Com دسترسی شما مشتریان عزیز به دامنه گسترده ای از سایت ها و اپلیکیشن های موبایل را فراهم کردیم تا همواره شایسته انتخاب و اعتماد شما باشیم .

برای آشنایی بیشتر با رسانه ای مجموعه ، استفاده از خدمات تبلیغاتی ، همکاری یا مشارکت با خانواده های بزرگ پیگ برتر ; از طریق پایگاه اینترنتی www.peykebartar.com یا شماره تماس 2350 (021) اقدام فرمایید .