چهارشنبه ٠٩ فروردين ١٣٩٦
مجله تخت گاز
تخت گاز با پیست اختصاصی برای تست جدیدترین مدل های خودرو یک مجله حرفه ای برای علاقه مندان دنیای اتومبیل ها است . مطالب و اخبار جذاب از مسابقات،
 تیونینگ، راهنمای خرید و ...

 

 

مجله تخت گاز(گزارشگر بازار خودرو)

تخت گاز، مجله تخصصی - عمومی خودرو با ورود به پنجمین سال فعالیت رسانه ای خود مفتخر است اعلام کند که سهم قابل توجهی از بازار هدف ارائه کنندگان محصولات و خدمات خودرویی را پوشش داده و توانسته اعتماد صاحبان آگهی و همچنین مصرف کنندگان را جلب نمايد.

دلایل برتری مجله تخت گاز:

محور اصلی مجله تخت گاز همواره پاسخگویی هدفمند وهمه جانبه به نیاز مخاطبین بوده است.
موضوعات مورد بحث در مجله تخت گاز، اخبار داخلی و خارجی صنعت خودرو، تست جدیدترین خودروهای داخلی و خارجی در پیست اختصاصی با استفاده از تجهیزات مخصوص و رانندگان مجرب، پوشش مسابقات، خودروهای کلاسیک، مطالب آموزشی ، تیونینگ، راهنمای خرید خودرو در بازار ایران و... بوده که تا امروز متنوع ترین دسته بندی مطالب را به معرض نمایش گذاشته است.
اولین محصول کیوسکی سازمان پیک برتر که به طور خاص مربوط به آقایان و جوانان بوده و بدینوسیله راهکاری مناسب جهت جذب آگهی های تخصصی آقایان را نیز فراهم کرده است.
بهره گیری از هیئت تحریریه توانمند و با تجربه که در عین جوانی،تسلط کامل بر دنیای مطبوعات تخصصی خودرو داشته و دائما در حال بروز کردن اطلاعات از طریق منابع بین المللی می باشند.
برقراری ارتباط موثر و مفید بین آگهی دهندگان اصناف گوناگون حوزه خودرو و خوانندگان.

گزینه های توزیع :
گزینه های عمومی توزیع مجله تخت گاز شامل فروش در کیوسک های روزنامه فروشی تهران و تمامی شهرستانهای کشور بعلاوه سوپرمارکت های منتخب شمال تهران بوده و گزینه های تخصصی آن حضور در نمایشگاه های مرتبط، گردهمایی های خودرویی، مسابقات گوناگون اتومبیل رانی (ریس، درگ ، دریفت، اسلالوم)، مراکز بورس قطعات و خدمات خودرو، اتوگالری ها و کارواش های منتخب می باشد.