چهارشنبه ٠٩ فروردين ١٣٩٦
منشور اخلاقیمنشور اخلاقی کانون آگهی و تبلیغات پیک برتر

ما کارکنان کانون آگهی و تبلیغات پیک برتر با توکل به خداوند مهربان، بر این باوریم؛ که خدمتگزار مردم در عرصه صنعت تبلیغات، بازاریابی و توسعه کسب و کار شهروندان ارجمند باشیم. ما به عنوان خانواده بزرگ پیک برتر و در راستای اصول اعتقادی مان در زمینه تکریم انسان ها، پایبندی به مسائل مذهبی،  ارج نهادن و ارزش آفرینی برای مشتریان و سازگارتر کردن رفتارهای شغلی مان با انتظارات آن ها، با استفاده از فناوری های پیشرفته چاپ و طراحی و با انتشار ویژه نامه های پیک برتر، راهنمای مشاغل و مجلات مختلف، ارایه خدمات اینترنتی و رسانه های مجازی و خدمات طراحی و چاپ همواره در پی کسب رضایت مشتریان و هدفمند کردن تبلیغات به سوی مصرف کنندگان باشیم، اصول رفتاری و ارزش های اخلاقی زیر را باور داریم و برای تحقق و نهادینه شدن آن از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

-           باور به فرهنگ دینی و ملی و پیروی از آن در گفتار و رفتار خود و در ارتباط با همکاران، مشتریان و مخاطبان، با تأکید بر رعایت تقوا، عدالت، عزت و اعتدال.

-           پایبندی به ارزش های اخلاقی و اسلامی در ارتباطات و تعاملات فردی و سازمانی با توجه به سه اصل صمیمیت، صداقت و صراحت.

-           رعایت احترام، ادب، متانت و کرامت انسانی نسبت به همکاران، مشتریان و مخاطبان و پایبندی به فرهنگ نقدپذیری، پاسخگویی، مسئولیت پذیری و اعتماد متقابل و بستر سازی برای رشد حرفه ای و قانون مداری.

-           پایبندی به فرهنگ کار و تلاش در عرصه سازندگی و خدمت رسانی به مردم و جلب رضایت مشتریان و مخاطبان.

-           حفظ حقوق مشتریان، شرکت ها، موسسات، صاحبان مشاغل و خانواده های شهر تهران و کرج که به عنوان ارزشمندترین و مهم ترین ذینفعان کانون محسوب می شوند.

-           ارج نهادن به خوشنامی و اعتبار شرکت در توانایی بالا در ارائه خدمات و دانش تخصصی و سال ها تجربه مدیران و مشاوران، شبکه توزیع گسترده و کارآمد، وجود مشتریان وفادار و بازدید کلیه مراحل کار اعم از طراحی، چاپ و توزیع که در تحقق رویاهای مشتریان کمک خواهد کرد.

-           مشارکت در تصمیم سازی و تصمیم گیری و تشریک مساعی در راستای تحقق اهداف شرکت و اجرای برنامه‌های آن.

-           رعایت و اجرای کامل قوانین، مقررات و ضوابط اداری و پرهیز از هرگونه سوء استفاده از موقعیت شغلی و تبعیض در تعاملات و ارتباطات کاری و حفظ اطلاعات و اسرار درون سازمانی.

-           التزام به اجرای صحیح و به موقع تعهدات و احساس مسئولیت و تعلق نسبت به حرفه و سازمان و ایجاد توازن بین منافع فردی و سازمانی با اولویت دهی به منافع سازمانی.

-           ارتقاء و توسعه تجربه و دانش سازمانی به عنوان سرمایه شرکت و به اشتراک گذاشتن آن با همکاران و کلیه ذینفعان در چارچوب ضوابط شرکت.

-           ارزش نهادن به زمان و وقت شناسی در انجام فعالیت ها و تعهدات و پاس داشتن حقوق و وقت همکاران و مشتریان.

-           رعایت نظم، انضباط و پیراستگی محیط کار و آراستگی پوشش ظاهری مطابق با فرهنگ اسلامی و ملی.

-           استفاده بهینه از منابع و امکانات شرکت و جلوگیری از اسراف و تبذیر با رعایت صرفه جویی خردمندانه و حذف تشریفات اضافی.

-           رازداري و امانت داري در كنار پايبندي كامل به انجام وظايف شغلي و حرفه اي به عنوان يك اصل مهم در مسير تعالي سازماني.

-           استقبال از انتقادات و پیشنهادات مشتریان و مخاطبان در کلیه مصادیق امور مرتبط با تبلیغات و بازاریابی و بهره گیری از آن به عنوان زمینه ساز رشد و ارتقاء خدمات کانون آگهی و تبلیغات پیک برتر.

-           دوری از غيبت ، بدگويي و تكرار شنيده هاي ناصواب كه منجر به هتك آبروي همکاران، مشتریان و یا مخاطبان خواهد شد و نیز دوری از مظاهر فساد اداري؛  توصيه ، سفارش و اخذ هرگونه هديه غير متعارف در راستای ارایه خدمت صادقانه و پاسخ گويي شفاف، دقيق و به موقع به مشتریان و مخاطبان.

-           احترام به رعایت حقوق صنفی خویش و همکاران در عرصه صنعت چاپ و تبلیغات، پایبندی به قوانین و مقررات موضوعی تابع و امور صنفی و نیز تعهد به قوانین و پاسخگویی به متولیان نظارتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره اماکن فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، شهرداری و نیز سایر سازمان های متولی.