چهارشنبه ٠٩ فروردين ١٣٩٦
راهنمای درج آگهی

 با سپاس از اینکه پیک برتر را همراه خود دانسته اید. بر خود می بالیم که طی یک همکاری هدفمند و منطقی در رشد و رونق کسب و کار شما نقش موثری داشته ایم. امیدواریم شادمانه شاهد شکوفایی هرچه بیشترتان باشیم.

  پیک برتر موفقیت مشتریان خویش را بهترین رمز پیروزی خود می داند و بر این اساس موفقیت خود را مدیون و وابسته به موفقیت شما یار همیشگی می داند .حال که با هم هستیم ، مراحل انجام چاپ آگهی درمحصولات پیک برتر را برایتان شرح می دهیم. از شروع تا انتها فقط چند گام کوچک اما پر اهمیت در پیش خواهیم داشت.

 

گام نخست: مشاوره

برای شروع کار پیشنهاد می کنیم با یکی از واحدهای فروش پیک برتر تماس بگیرید تا یک مشاور حرفه ای به شما معرفی شود. مشاورین پیک برترعلاوه بر کسب تجربه چند ساله، به طورمداوم در حال آموزش و فراگیری شیوه های نوین بازاریابی و تبلیغات هستند. بی شک آنها از پیشگامان این تخصص هستند، پس در گام نخست از مشاور خود به طور کامل و دقیق بهره بگیرید و از تجربیات او در کنار دانسته ها ، توانایی و دانش خود استفاده کنید. تا بهترین اثر را در ذهن مخاطب خود داشته باشید.

 

 

شما نیاز دارید، رسانه مناسب فعالیت ، ابعاد آگهی و طرح و متن مناسب کسب و کار خود را بیابید. همچنین گزارشات مختلفی به شما از طریق وی ارائه می شود که راهگشا و کمک برای برنامه ریزی تبلیغاتی شماست.

گام دوم: عقد قرارداد

با افتخار از اینکه با تشخیص درست و منطقی، ما را به عنوان مشاور خود پذیرفته اید، وظیفه خود می دانیم تا بادقت تمام و به نحوی شایسته خواسته هایتان را اجرا کنیم. پس مشاور وظیفه دارد قراردادی ممهور به مهر پیک برتر یا سایر محصولات پیک برتر را دقیقا با در نظرگرفتن خواسته هایتان در سه نسخه آماده کرده و پس از تایید و امضای شما و خود مشاور به عنوان نماینده کانون تبلیغاتی پیک برتر ، یک نسخه از آن را دراختیارتان بگذارد. در این قرارداد مواردی مشخص خواهد بود مانند: زمان چاپ آگهی ، مجله موردنظر، اندازه آگهی و همه ی آنچه که ما متعهد به انجام آن هستیم.

 

 

گام سوم: دریافت رسید

برای انجام وظیفه محول شده از طرف شما، مبلغی از شما به صورت نقد یا در قالب چک دریافت می شود این مبلغ توسط مشاور دریافت می شود (در زمان تحویل قرارداد امضا شده) وی وظیفه دارد در قبال دریافت هر گونه وجهی به شما رسید رسمی کانون،مهر پیک برتر یا مجلات ارایه نماید. لذا خواهشمند است در زمان تحویل وجه (نقدی یا چک) رسید مربوطه را تحویل بگیرید و آن را نزد خود نگه دارید (شایان ذکر است، ارایه هرگونه رسید دیگر غیر از آنچه در بالا به آن اشاره شد، در قبال دریافت وجه نقد و یا چک از طرف مشاور به شما، فاقد ارزش قانونی خواهد بود)

گام چهارم طراحی

شما می توانید از گروه طراحان حرفه ای و خوش ذوق پیک برتر برای طراحی آگهی خود استفاده نمایید . این امکان فراهم است با ارایه ایده به طراح خود، طرحی مناسب برای شما آماده شود. اما اگر خود طرحی از پیش آماده دارید توجه داشته باشید که :

 

 

الف) طرح باید در قالب psd یا tif تحویل شود.

ب) رزولوشن طرح حداقل 350 dpi باشد.

ج) ضوابط اخلاقی و مقررات قانونی کشور در آن رعایت شده باشد . این قوانین شامل دو بخش است، بخش اول قوانین کلی تبلیغات، که لینک کل این قوانین در ذیل این صفحه آمده است. دوم قوانین مربوط به انجمن یا اتحادیه بالادستی صنف شماست. ( مشاوره لازم به شما ارایه خواهد شد)

گام پنجم : زمان بندی

مشاور موظف است، برنامه زمانبندی را برای شما تشریح کند و آخرین فرصت برای حذف، تایید و یا اصلاح آگهی را به اطلاع شما برساند.

برنامه زمانبندی هر ماه را از مشاور خود بخواهید یا در سایت پیک برتر چک نمایید.

زمان پخش آگهی: بین 12 تا 20 روز بعد از زمان اعلام شده در برنامه زمانبندی شده خواهد بود.

گام ششم: دریافت نمونه

بعد از پخش می توانید از مشاور خود پیک یا مجله چاپ شده را که آگهی شما در آن قرار دارد، بخواهید. وی موظف است پس از چاپ آن را برای شما ارسال نماید.