چهارشنبه ٠٩ فروردين ١٣٩٦
رسانه های دیجیتال

 

www.tarafdari.com

طرفداری

طرفداری یک خبرگزاری ورزشی است که اخبار خارجی و داخلی ورزش را به صورت متنوع در رشته های پر مخاطب پوشش می دهد.رویکرد شبکه اجتماعی در طرفداری باعث شده است که کاربران نیز بتوانند مطالب ورزشی خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارند، این شبکه اجتماعی بیش از 100 هزار عضو دارد که 40 هزار نفر از آنان به صورت فعال در سایت به بحث و تبادل نظر می پردازند. طرفداری با بهره گیری از کارشناسان زبده ای مانند دکتر حمیدرضا صدر، به منبع اصلی محتوای برنامه های صداوسیما در حوزه فوتبال خارجی شده است و بسیاری از مجلات و روزنامه ها، گزارشگران ورزشی و فعالان حوزه ورزش از این منبع به عنوان منبع قابل اعتماد خود استفاده می کنند.


اپلیکیشن های ورزشی

طرفداری مهمترین رسانه ورزشی در حوزه اپلیکیشن های موبایل در ایران است. اپلیکیشن اخبار ورزشی سایت طرفداری و نتایج زنده طرفداری مهمترین اپلیکیشن های ورزشی کشور هستند. همچنین اپلیکیشن های رئال مادرید و بارسلونا و بایرن مونیخ از اپلیکیشن های تخصصی در حوزه اخبار فوتبال به شمار می روند.


اخبار ورزشی

آخرین رویدادهای ورزش ایران و جهان مانند فوتبال، موتور اسپرت (فرمول1 و موتو جی چی)، بسکتبال، والیبال، نقل و انتقالات بازیکنان، اینفوگرافی های اختصاصی، پوستر های اختصاصی طراحی شده و حاشیه ورزش بخش های متنوع محتوای این سایت می باشند. 


بخش ویدیو

در این بخش، سایت طرفداری علاوه بر خلاصه و گل های بازی ها، آخرین حواشی و اتفاقات طنز، زندگی نامه ورزشکاران و مستند های زیر نویس شده اختصاصی را به علاقمندان ارائه می دهد.


نتایج زنده و جدول 

در این بخش، نتایج زنده و آرشیو کاملی از تمام رویدادهای فوتبالی از سال ها پیش تا کنون به همراه جدول های مختلف رده بندی تیم ها و گلزنان وجود دارد.


شبکه های اجتماعی و پیش بینی

شما با پیوستن به مجموعه طرفداری این امکان را دارید تا در یک فضای تعاملی و جذاب بتوانید نظرات، تصاویر، ویدئوها و مقالات خود را نوشته و دراختیار دیگر کاربران قرار دهید که این خود یکی از نکات جذاب برای کاربران می‌باشد. کاربران می توانند در مسابقه پیش بینی سایت طرفداری نیز به طور رایگان شرکت کنند و در رویدادهای مختلف برنده جوایز شوند.


 

تعرفه درج آگهی در شبکه اجتماعی ورزشی طرفداری

برای دانلود تعرفه کلیک کنید