جمعه ٢٣ بهمن ١٣٩٤
مجله زندگي ايده‌آل

دلایل برتری مجله زندگی ایده آل
 

با توجه به اثرگذاری تبلیغات چاپی و هزینه‌های منطقی آن نسبت به انواع دگیر تبلیغات در جامعه امروز، مجلات خوب می توانند در این ارتباط بسیار تأثیر گذار باشند و مجله زندگی ایده‌آل به عنوان یکی از گزینه های تبلیغاتی، دارای مزایای زیر است:

1-طراحی متفاوت، عکسهای جذاب، چیدملان حرفه ای، صفحه بندی متفاوت، کیفیت بالای کاغذ و چاپ و ...

2-داشتن استاندار 2000 ، 9001 ISO ( مدیریت کیفیت)به عنوان اولین نشریه تخصصی ایرانی که این موضوع باعث شده است این نشریه در بازار مطبوعات به عنوان پیشرو مجلات کیفیت محور شناخته شود.

3-قیمت گذاری بسیار مناسب، با پایه اصولی، نسبت به دیگر رسانه‌ها که با توجه به تیراژ و هزینه‌های این مجله انجام شده است.

4-بهره‌مندی از هیات تحریریه بسیار توانمند که در عین جوانی به اوج پختگی مطبوعاتی رسیده و با تصویر دنیایی از عناصر ایده‌آل، زندگی ایده آل را به دیگران هدیه می کنند.

5-صفحه بندی متفاوت، چیدمان حرفه‌ای و عکس‌های جذاب مزیت دیگر این رسانه است.

6-از دیگر ویژگی‌های این نشریه بهره‌مندی از سیستم توزیع هوشمند و متناسب با اقبال مخاطبان است که برای بهرهگیری از حداکثر رضایت صاحبان آگهی فراهم شده است. بر همین اساس آمار توزیع واقعی و امکان بازدید در کلیه مراحل چاپ تا توزیع امکان پذیراست.

7-مجله زندگی ایده‌آل همزمان با پخش در کیوسک‌ها، سالنهای زیبایی، کلینیک‌های تخصصی پزشکی، مطب‌پزشکان و سوپر‌مارکت‌های مدرن، در مناطق خاصی نیز همراه با پیک‌برتر توزیع می‌شود.

8-شاید کمتر رسانه‌ای با این قدرت در سپهر رسانه‌ای و در عرصه مطبوعات کشور متولد شده باشد. نشریه ای که با رعایت اصول حرفه ای در کوتاه مدت توانسته در میان خانواده‌های شهری و عموما بانوان جای خود را باز کند. صاحبان آگهی نیز از این نگاه رسانه‌ای استقبال کرده و برای حضور تبلیغاتی خود در این نشریه، هوشمندانه عمل می کنند.

9- مطالب نشریه مشتمل بر موضوعات تخصصی و کارآمد زیراست:

الف) آرایش و زیبایی ، مدلهای لباس وکیف و کفش روز

ب) دکوراسیون معماری فضای داخلی و خارجی منازل و موسسات اعم از ساختمان‌های مسکونی و اداری.

ج) ورزش، تغذیه و تناسب اندام

د ) روانشناسی و موفقیت، همچنین معرفی چهره‌های موفق جامعه شامل هنرمندان شناخته شده سینما، ورزشکاران، مدیران و کارآفرینان و ...

ه) مطالب اجتماعی و فرهنگی

و) زیبایی، سلامت و بهداشت.

 
 
تعرفه درج آگهی
زمستان 1394
برای دانلود تعرفه کلیک کنید